اجرای رویدادهای متنوع ملی و مذهبی جزیره کیش تا پایان سال ۱۴۰۳

علیرضا فاطمیان پور معاون فرهنگی و اجتماعی کیش فاطمیان پور نشست خبری با اصحاب رسانه جزیره با اشاره به برگزاری رویداد های تابستانی تحت عنوان" بزن بریم کیش" گفت: اجرای رویدادهای متنوع را برای مناسبت های ملی و مذهبی تا پایان سال ۱۴۰۳ در دستور کار داریم.

اجرای رویدادهای متنوع ملی و مذهبی جزیره کیش تا پایان سال ۱۴۰۳

به گزارش باران تئاتر از کیش، نشست خبری ویژه برنامه های دهه ولایت با حضور علیرضا فاطمیان پور معاون فرهنگی و اجتماعی این سازمان و اصحاب رسانه جزیره در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

فاطمیان پور در این نشست با تبریک دهه ولایت خاطر نشان کرد: جشنواره گلاب گیری از اول تا ۵ تیر از ساعت ۱۹:۰۰ تا ۲۳:۰۰ در اسکله تفریحی و گردهمایی سادات کیش در جمعه اول تیر در ساعت ۲۱ در سالن خلیج فارس مرکز همایش های بین المللی از جمله برنامه هایی است که برای نخستین بار در گرامیداشت دهه ولایت در جزیره کیش برگزار می شود.

وی ادامه داد: جشن های دهه ولایت ویژه عید قربان تا عید غدیر از اول تا ۵ تیر هر شب از ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲:۳۰ در اسکله تفریحی با برنامه های متنوع میزبان کیشوندان و گردشگران است.

فاطمیان پور با اشاره به برگزاری رویداد های تابستانی تحت عنوان” بزن بریم کیش” گفت: اجرای رویدادهای متنوع را برای مناسبت های ملی و مذهبی تا پایان سال در دستور کار داریم.

همچنین در این نشست سعید دهقان سرپرست مدیریت امور فرهنگی و آموزشی سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص برنامه های پیش بینی شده برای دهه ولایت گفت: برگزاری محفل انس با قرآن از ساعت ۲۰ دوشنبه ۲۸ خرداد در مسجد ثامن الائمه (ع) آغازگر برنامه های گرامیداشت دهه ولایت است که توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش اجرا می شود.

وی با اشاره به برگزاری مسابقه کتابخوانی از ۲۸ خرداد تا ۴ تیر در فضای مجازی گفت: برگزاری مسابقات ورزشی از ۲۸ خرداد ماه تا ۵ تیر در مجموعه ورزشی المپیک، برگزاری برنامه ویژه شب شعر و موسیقی در چهارشنبه ۳۰ خرداد در ساعت ۲۰ در فرهنگسرای سعدی و مسابقه ویژه هرپنج شنبه نقاشی ۳۱ خرداد در ساعت ۱۹ در ورودی اسکله تفریحی از جمله برنامه های تدارک دیده شده در دهه ولایت است.

سعید دهقان از برپایی موکب های عید غدیر از اول تا ۵ تیر از ساعت۱۹:۰۰ تا ۲۳:۰۰ در مناطق مختلف جزیره کیش خبر داد و افزود: اجرای کارناوال خودرویی از ساعت ۲۰:۳۰ از مسجد خاتم الانبیاء (ص) به سمت اسکله تفریحی، اجرای نورافشانی از ساعت ۲۱:۳۰ در اسکله تفریحی و مراسم بومی- سنتی “خطبه خوانی غدیر” در ساعت ۲۳:۳۰ در حسینیه فاطمه الزهرا(س) از دیگر برنامه هایی است که دوشنبه ۴ تیر اجرا می شود.

سرپرست مدیریت امور فرهنگی و آموزشی سازمان منطقه آزاد کیش ادامه داد: طرح ” یک روز نان رایگان” توسط نانوایی های منتخب، عیادت از جانبازان و بیماران بستری در بیمارستان، جشن کودکان غدیر از ساعت ۱۰ در مصلای کیش، اردوی فرهنگی دختران دریا در ساعت ۱۸ در مجموعه فرهنگی- اجتماعی “کیش بانو”و جشن امامت و ولایت در ساعت ۲۱ در حسینیه قرآن و عترت از جمله برنامه هایی است که سه شنبه ۵ تیر مصادف با عید سعید غدیر خم در جزیره کیش برگزار می شود.

۴۶