شیخ قاووق: هدف قرار دادن غیرنظامیان خط قرمز مقاومت است

عضو شورای مرکزی جنبش حزب‌الله لبنان با اشاره به اینکه هدف قرار دادن غیرنظامیان خط قرمز مقاومت است، تأکید کرد که دشمن تاوان دردناکی برای آن خواهد پرداخت.

شیخ قاووق: هدف قرار دادن غیرنظامیان خط قرمز مقاومت است

به گزارش گروه بین‌الملل باران تئاتر، شیخ «نبیل قاووق» عضو شورای مرکزی جنبش حزب‌الله لبنان تأکید کرد که هدف قرار دادن غیرنظامیان خط قرمز مقاومت است و در صورت عبور از این خط قرمز، دشمن تاوان دردناکی خواهد پرداخت. 

شیخ قاووق طی سخنانی در مراسم بزرگداشت «وسام حیدر مرتضی» شهید راه قدس که در حسینیه شهرک عیتا الجبل برگزار شد، گفت: «چنانچه غیرنظامیان هدف گیرند، با هیچ میانجی‌گری منطقه‌ای و بین‌المللی نرمی و سازش در کار نخواهد بود و مقاومت هرگز در پاسخ به این تجاوزات درنگ نخواهد کرد». 

وی افزود که میانجی‌گری‌ها و فشارها در لبنان در جهت ترویج و بازاریابی برای شروط و خواسته‌های اسرائیل است اما تصمیم مقاومت باقی ماندن در میدان و تداوم عملیات‌هاست، هر چند که فشارها و تهدیدات بیشتری متوجه آن باشد. 

به نوشته وبگاه «العهد»، شیخ قاووق تصریح کرد که گروه‌های مقاومت در غزه، لبنان، عراق و یمن توانستند دشمن اسرائیلی را در مسیر شکست قرار دهند و تداوم عملیات‌های مقاومت تنها راه وادار کردن دشمن به توقف جنگ علیه غزه است. 

وی همچنین تأکید کرد که کمک به دشمن از سوی هر کشور عربی، ننگی است که بالاتر از آن ننگی نیست بلکه بزرگ‌ترین خطا و خیانت است.  پایان پیام/.